Partnerzy


Głównym, partnerem biznesowym naszej firmy jest grupa Maschinenfabrik Liezen und Giesserei Ges. m.b.H. www.mfl.at z siedzibą w Austrii. MFL posiada ponad 90-letnie doświadczenie w produkcji różnych typów maszyn oraz w odlewnictwie części z materiałów o wysokiej odporności na ścieranie. Grupa zatrudnia ponad 1000 osób, a motywację i ducha dzisiejszego zarządu spółki charakteryzuje gwarancja wysokiej jakości produkcji i utrzymania jej na terenie UE. Systemy jakości MFL są w pełni zintegrowane z procesem produkcji i świadczą o najwyższej jakości w obszarach: planowania produkcji, przeprowadzania i kontrolowania jakości procesu, kontroli jakości produkcji. Uznaną jakość produktów przedsiębiorstwo uzyskało dzięki połączeniu: jakości produkcji, aktywności, siły, profesjonalizmowi i konkurencyjności. MFL jest sprawdzonym producentem i dostawcą dla wielu globalnych przedsiębiorstw.


Austriacka firma SBM www.sbm-mp.at posiada długoletnią tradycję projektowania i jest czołowym dostawcą poszczególnych maszyn jak i kompleksowych zakładów przetwórstwa surowców, dostarczając m.in : kruszarki, przesiewacze, przenośniki taśmowe, podawacze, zwałowarki, itd dla przerobu surowców na sucho i mokro. Od 1950 roku firma ta specjalizuje się również w produkcji mobilnych i stacjonarnych betoniarni. Za marką SBM stoi 60-letnie doświadczenie oraz kompleksowa dostawa innowacyjnych maszyn zapewniających określone korzyści dla ich Użytkowników.


Firma Christian Pfeiffer Machinnenfabrik GmbH z Beckum z Niemiec www.christianpfeiffer.de jest światowym producentem maszyn, urządzeń dla procesów przemiału surowców mineralnych i cementu. Firma CPB posiada długoletnią tradycję produkcji funkcjonując na rynku od 1925 roku. Zapewnia najwyższe standardy jakości DIN oraz ISO. Gwarantuje optymalizację procesów mielenia oferując starannie dobrane do potrzeb klienta m.in. : młyny kulowe i pionowe, przegrody, separatory, kule, wyłożenia.